شماره تماس باربری فاز یک مهرشهر :09124063800

باربری فاز یک مهرشهر، شرکت باربری کامل و با استانداردهای جهانی است. به طور کلی انتخاب یک شرکت باربری مناسب در هنگام جابه جایی خیلی مهم و اولین گام هنگام نقل مکان است. پیدا کردن یک شرکت باربری حرفه ای که به بهترین وجه با شرایط شما سازگار باشد، کمک بزرگی به شما می کند. اگر ساکن شهر کرج یا شهرهای اطراف هستید و دنبال یک شرکت باربری برای اسباب کشی می گردید، باربری فاز یک مهرشهر آماده ی ارئه بهترین خدمات به مشتریان خود است. در صورت توافق با یک شرکت معتبر و حرفه ای، حمل و نقل کالا به سلامت انجام می شود.

خدمات اسباب کشی در باربری فاز یک مهرشهر

به طور کلی هنگام انتخاب یک شرکت باربری، نوع خدمات، کیفیت خدمات و هزینه بسیار مهم است. کارکنان ما در اتوبار فاز یک مهرشهر با دقت اثاثیه، لباس، کفش، لوازم خانگی، تجهیزات، تجهیزات ورزشی، گیاهان را بسته بندی می کنند و به سرعت جابجا می کنند. همچنین تمام وسایل بزرگ که نمی توانند در جعبه بسته بندی شوند با دستگاه های مخصوص ایمن می شوند. آنها حتی تمام تجهیزات جابجایی و لوازم مورد نیاز شما را فراهم می کنند.

باربری فاز یک مهرشهر

بسته بندی وسایل با باربری در فاز یک مهرشهر کرج

 فراهم کردن وسایل بسته بندی مانند جعبه های مقوایی در یک شرکت باربری بسیار مهم است. ما در اتوبار فاز یک مهرشهر بسیاری از وسایل بسته بندی ضروری و مهم را در اختیار شما قرار می دهیم تا جابه جایی را برای شما آسان‌تر کنیم. همه چیز از بسته بندی و بسته بندی پلاستیکی گرفته تا لوازم جانبی برای کمک به جابجایی وسایل بزرگ و کوچک را در باربری فاز 1 مهرشهر پیدا خواهید کرد. همچنین خدمه های شرکت می توانند در بسته بندی وسایل به شما کمک کنند. ظروف آشپزخانه، وسایلی که از جنس شیشه و حساس هستند  به گونه ­ای بسته ­بندی می ­شوند که به دلیل لرزش ­هایی که ممکن است در مسیر و در حین حمل و نقل ایجاد شود، از آسیب به آنها جلوگیری شود.  

ارتباط با اتوبار فاز 1 مهرشهر :09124063800

بهره گیری از ماشین های حمل بار پیشرفته در اتوبار فاز یک مهرشهر

یکی دیگر از مواردی که در انتخاب شرکت باربری خیلی مهم است، نوع ماشین های حمل بار مورد استفاده در شرکت است. از جمله موارد مهم این است که ماشین باربری سالم و دارای ظرفیت مورد نیاز شما باشد. ماشین های باربری براساس ظرفیت آنها انواع مختلفی مانند وانت، کامیون و تریلی دارند. بنابراین با توجه به مسافت و حجم وسایل و فصل باربری و هزینه ایی که می خواهید صرف کنید، می توانید یکی از انواع ماشین های باربری را انتخاب کنید. شرکت باربری فاز یک مهرشهر با فراهم کردن ماشین های حمل بار مجهز، پیشرفته و متنوع برای مشتریان به شما کمک می کند، سریعتر و با امنیت کامل وسایل خود را جا به جا کنید.

استفاده از پرسنل با تجربه و با سابقه در باربری فاز یک مهرشهر

پرسنل و کارمندان با تجربه، آموزش دیده و ماهر در یک شرکت باربری بسیار با اهمیت است. اگر تمام امکانات از وسایل بسته بندی تا وسایل نقلبه گرفته در یک شرکت باشد، اما کارمندان کار خود را به نحو احسن انجام ندهند، مطمئنا درجابه جایی وسایل شما مشکلاتی به وجود خواهد آمد. اتوبار در فاز یک مهرشهر تمام کارکنان خود  را در هر حوزه ای  قبل از شروع به کار کامل آموزش می دهد. همه ی افراد ما علاوه بر اینکه از قدرت بدنی بالایی برخوردار هستند، خوش اخلاق و مسئولیت پذیر هستند.

هزینه باربری در باربری فاز 1 مهرشهر

هزینه های باربری توسط یک شرکت به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله این عوامل میزان مسافت، میزان وسایل و خدماتی است که از شرکت می خواهید برای شما ارئه بدهند. فقط به یاد داشته باشید که علاوه بر هزینه های استاندارد جا به جایی، اگر خدمات تخصصی می خواهید، ممکن است هزینه های اضافی را نیز دریافت کنید، از جمله این نوع هزینه ها: هزینه بسته بندی و جداسازی و مونتاژ است. برای صرفه جویی در هزینه حمل و نقل بین شهری می توانید بسته بندی وسایل را خودتان بر عهده بگیرید. قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه همراه با خدمات باکیفیت را با متخصصان ما تجربه کنید.

ارتباط با بهترین باربری کرج : 36270624-026

باربری فاز یک مهرشهر کرج

ارائه بیمه نامه در اتوبار فاز 1 مهرشهر

حمل و نقل کالا معمولا در معرض انواع خطرات است و به همین دلیل داشتن پوشش بیمه ضروری است. امروزه شرکت های باربری در صورت آسیب دیدگی یا مفقود شدن کالا به عنوان حمل کننده کالاها طبق قانون بیمه می شوند.. ما در اتوبار فاز 1 مهرشهر آماده ارئه بیمه ای متناسب با هر محموله به مشتریان خود هستییم. بیمه شرکت باربر ی ما شامل انواع آسیب­ها از جمله: حوادث طبیعی، تصادفات جاده­ای، اقدامات شخص ثالث ( مانند سرقت و …)، خسارت ناشی از عملکرد ضعیف کارکنان حمل و نقل، آتش­سوزی و … است.

حمل اثاثیه به صورت تضمینی

اگر حمل و نقل و جابجایی اثاثیه را خودتان برعهده بگیرید، علاوه براینکه احتمال آسیب به وسایل بیشتر است، ممکن است دچار کمردرد شوید. بکاربردن ترفندها و روش های جدید اسباب کشی در اتوبار فازیک مهرشهر ضامن سلامت وسایل شماست. تضمین بار کرج در تمامی شعبه ها خدمات اسباب کشی را در سریع ترین زمان با جدیدترین تجهیزات انجام می دهند. حمل و نقل اثاثیه نیازمند حداکثر جداسازی و محافظت در برابر آسیب است. متأسفانه، همه مبلمان را نمی توان جدا کرد، بنابراین باید آن ها را با نایلکس های محکم پیچیده شود.

جابجایی وسایل سنگین با باربری فاز یک مهرشهر

وسایل های ارزشمند و سنگین با استفاده از تجهیزات پیشرفته و پرسنل حرفه ای با رعایت نکات ایمنی جابجا می شوند. از جمله این تجهیزات:

  • تسمه های بالابر
  • چرخ های انتقال وسایل
  • غلتک
  • سرسره های حمل اثاثیه به کامیون

 

 

 

 

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed