باربری شهرک وحدت کرج | باربری شهرک وحدت

باربری در شهرک وحدت کرج یکی از شرکت هایی است که سالیان طولانی در عرصه باربری فعالیت می کند و سابقه درخشان دارد. اتوبار در شهرک وحدت به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. دیگر لازم نیست که نگران جا به جایی اثاثیه منزل خود باشید. این کار را شرکت حمل و نقل شهرک وحدت کرج به درستی و اصولی برای شما انجام می دهد. ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در هفت روز هفته توسط کادری مجرب و حرفه ای بدون هیچگونه محدودیت و اتلاف وقت صورت می پذیرد. خدمات خود را طبق برنامه ریزی  زمانی و سروقت انجام می دهند.

 باربری شهرک وحدت یکی از بهترین و موفق ترین شرکت های باربری کرج است که قابل اعتماد هستند. سریع ترین و ارزان ترین و با کیفیت ترین خدمات اسباب کشی را ارائه می دهند تا شما مشتریان عزیز تجربه خوبی از اسباب کشی داشته باشید.

شماره تماس باربری در شهرک وحدت کرج : 09124063800

                      صفر تا صد اسباب کشی خود را به ما بسپاریدباربری و اتوبار شهرک وحدت

خدمات بیمه در اتوبار شهرک وحدت

باربری در شهرک وحدت کرج دارای یک اسم و رسم قابل اعتماد است. این اعتماد حاصل لطف شما عزیزان به این شرکت باربری است. از این رو اتوبار در شهرک وحدت کرج، تمامی وسایل و اثاثیه شما را به طور کامل بیمه می کند. در صورت بروز هرگونه مشکلی کل خسارت به شما پرداخت می شود. بیمه نامه ای که در اتوبار شهرک وحدت در اختیار شما قرار می گیرد دارای رسمیت کشوری است. هزینه کمی که بابت بیمه پرداخت می کنید به سود شما است و ارزشمند است. لازم نیست نگران  خسارت های زیاد باشید چون بیمه را برای اطمینان شما در نظر گرفته است.

بسته بندی در باربری شهرک وحدت

بسته بندی جزء اصلی ترین و مهم ترین کارهای اسباب کشی است که شیوه صحیح آن بهترین کمک را به بخش های دیگر اسباب کشی می کند. کادر باربری شهرک وحدت به خوبی این مسئله را می داند که در هر خانه ای اثاثیه شکستنی و حساسی وجود دارد که جا به جایی آن ها باید به صورت اصولی و حرفه ای انجام شود، تا هیچ کدام از این وسایل دچار آسیب نشوند. از کارتن های چند لایه را برای بسته بندی اثاثیه استفاده می کنند و به گونه ای اثاثیه را در کارتن ها قرار می دهند که مشکلی برای آن ها پیش نیاید. در صورتی که مایل باشید خودتان بسته بندی را انجام دهید، می توانید از مشاوران ما در مورد نحوه بسته بندی انواع وسایل راهنمایی دریافت کنید.

بسته بندی اثاثیه در باربری شهرک وحدت

باربری و اتوبار در شهرک وحدت: 09124063800

تجهیزات بسته بندی در اتوبار شهرک وحدت کرج

شرکت باربری شهرک وحدت کرج تمامی اثاثیه منزل شما را اصولی با استفاده از جدید ترین تجهیزات بسته بندی می کند. توجه به نوع، جنس و مقاوت کارتن در اسباب کشی برای سالم ماندن وسایل اهمیت زیادی دارد. اتوبار شهرک وحدت از کارتن های محکم و چندلایه در کار خود استفاده می کند که مقاومت بالایی دارند. همچنین متناسب با نوع و حجم وسیله، انواع مختلف کارتن های محکم  را در سایز های مختلف دارند تا وسیله مورد نظر محافظت شود.  بعد از بسته بندی اثاثیه، با برچسب نوع وسایل را مشخص می کنند تا دچار سردرگمی نشوید و ایمنی برای وسایل حساس رعایت شود. بسته بندی مناسب و اصولی باعث می شود جای کمتری اشغال شود و در نتیجه از ماشین های باری کوچکتر مثل وانت استفاده می شود.

باربری شهرک وحدت_ اتوبار شهرک وحدتشماره تماس باربری شهرک وحدت کرج : 09219565339

خدمات پشتیبانی و مشاوره در باربری و اتوبار شهرک وحدت

تیم پشتیبانی باربری در شهرک وحدت کرج از کارشناسان خبره ای تشکیل شده اند. این کارشناسان به صورت کاملا رایگان همه خدمات این اتوبار را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند. کافیست تلفن خود را بردارید و با یکی از شما ره های اتوبار شهرک وحدت تماس حاصل کنید و شرایط خود را برای آن ها بازگو کنید. در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شده و آن را به طور کامل حل می کنند. اطلاعات در مورد زمان و هزینه باربری و تعداد کارگران را به طور کامل در اختیار مشتریان قرار  می دهند. همچنین پاسخگوی انتقادات و پیشنهادات شما مشتریان هستند.

وانت تلفنی شهرک وحدت کرج

آیا تا به حال از قسمت وانت تلفنی شهرک وحدت استفاده کرده اید؟

یک شرکت باربری معتبر باید مجهز به انواع خودروهای حمل بار مناسب و سالم باشد. تیم پشتیبانی شرکت حمل و نقل شهرک وحدت کرج همیشه در راستای راحتی کار شما فعالیت های خود را انجام داده است. این شرکت باربری سعی دارد  بهترین خدمات را با کمترین هزینه و اتلاف وقت در اختیار شما عزیزان قرار دهد. اگر  اثاثیه و بار شما از حجم کمتری برخوردار است، لازم نیست از ماشین های سنگین باری برای جا به جایی استفاده کنید.

در این شرایط شما می توانید با اتوبار شهرک وحدت تماس حاصل کنید و از قسمت وانت تلفنی درخواست ماشین داشته باشید. با پرداخت هزینه بسیار کمتر نسبت به سایر ماشین های باری می توانید اثاثیه خود را به راحتی جا به جا کنید. وانت تلفنی شهرک وحدت کرج نامی آشنا و قابل اعتماد می باشد. شما می توانید متناسب با حجم بار خود هزینه کنید و لازم نیست هزینه اضافی بابت اثاثیه کمتر بپردازید. 

شماره تماس ما: 09124063800

                                 اتوبار شهرک وحدت | باربری شهرک وحدتباربری شهرک وحدت کرج

چیدمان اصولی بارها در ماشین حمل بار توسط باربری شهرک وحدت

چیدمان وسایل بسته بندی شده در ماشین باربری به گونه ای انجام می شود که وسایل به سلامت به مقصد برسند. بسته های کوچکتر و شکستنی بالاتر از بسته های سنگین قرار می گیرند. اینگونه چیدمان تعداد دفعات رفت و آمد و هزینه باربری را کاهش می دهد و همچنین سرعت عمل کارگران برای تخلیه بار افزایش می یابد. همچنین برای اسباب کشی های برون شهری که مسافت های طولانی و جاده های ناهموار دارند اهمیت بیشتری دارد. قسمتی از خودروها دارای قفسه های طبقه بندی شده است که برخی از وسایل کوچتر و با ارزش تر در این طبقه ها قرار می گیرند.

خدمات رسانی شبانه روزی باربری در شهرک وحدت

افراد حرفه ای و متخصص ما خدمات اسباب کشی خود را بدون محدودیت زمانی و در روزهای تعطیل به شما مشتریان عزیز ارائه می دهند. مشاوران ما در باربری شهرک وحدت کرج به صورت شبانه روزی در تلاشند که سوالات شما را پاسخ دهند و راهنمایی های لازم را در اختیار مشتریان قرار دهند. برای رزرو زمان اسباب کشی لازم است مشتریان اطلاعاتی را در اختیار کارکنان باربری قرار دهند و روز و زمان دقیق هماهنگ شود. در صورت تمایل می توانیم مونتاژ آشپزخانه، کمد و … را نیز بر عهده بگیریم . همچنین  برای حمل و نقل ایمن کالاهای حجیم مانند پیانو یا پیانو بزرگ مجهز هستیم.

تماس با اتوبار شهرک وحدت : 02636270643

نرخ باربری در اتوبار شهرک وحدت

نرخ باربری شهرک وحدت

هزینه اسباب کشی به عوامل مختلفی بستگی دارد. اندازه آپارتمان یا حجم تسهیلات برای اندازه وسیله نقلیه مورد نیاز تعیین کننده است. هر چه بخواهید اثاثیه بیشتری را با شرکت باربری حمل کنید، شرکت اسباب کشی باید کمک یا جابجایی بیشتری ارائه دهد. یکی دیگر از فاکتورهای هزینه، فاصله محل سکونت قدیم و جدید است. 

چرا باربری شهرک وحدت را انتخاب کنیم؟

پرسنل ما در سریع ترین زمان خدمات اسباب کشی خود را بی نقص و بدون کوچکترین مشکلی ارائه می دهند. جابجایی مقرون به صرفه و مطمئن را با اتوبار شهرک وحدت در تضمین بار کرج تجربه کنید و به دیگران پیشنهاد دهید. اسباب کشی ارزان و مقرون به صرفه از دیگر ویژگی های این شرکت باربری است. اتوبار شهرک وحدت حمل وسایل منزل با کامیون،وانت، خدمات کارگری برای بسته بندی، چیدمان و تخلیه بار را ارائه می‌دهد.

اتوبار و باربری شهرک وحدت : 09124063800

بسته بندی و آماده سازی مبلمان باربری شهرک وحدت

وسایلی مانند مبلمان و کمدهای بزرگ برای جابجایی راحت تر و ایمن تر نیاز است بخش هایی از آن ها را جدا کنیم. قفسه های کشویی و قابل جابجایی را از کابینت ها بیرون می آوریم. دستگیره ها را جدا کرده و طوری نصب می‌کنیم که این قطعات داخل جعبه، قرار گیرند. مبلمان را با سلفون های رولی محکم می‌پیچیم که در شلوغی های اسباب کشی از آسیب دیدن آن ها جلوگیری کنیم.

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed