خدمات اسباب کشی حرفه ای در باربری زیبادشت کرج

خدمات اسباب کشی باربری زیبادشت

استفاده از تجهیزات مدرن باربری

باربری زیبادشت کرج با سال ها تجربه و تخصص در بسته بندی و جا به جایی اثاثیه و با رعایت اصول حرفه ای اسباب کشی راحت و بدون دردسری را برای شما امکان پذیر می سازد. برخی از باربری هایی که آشنایی کافی با اصول لازم باربری را ندارند، باعث ضرر و زیان به مشتریان خود می شوند. باربری زیبادشت مسئولیت تمامی مراحل باربری را از بسته بندی تا مرحله تحویل برعهده می گیرد و سلامتی کامل اثاثیه شما را تضمین کرده و حمل و جابجایی کالاهای شما را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن انجام می دهد. افرادی که در باربری ما مشغول فعالیت هستند، محتاطانه و با دقت لازم نسبت به باربری اقدام می کنند و مسئولیت پذیر هستند.

شماره تماس باربری زیبادشتاتوبار شبانه روزی زیبادشت

اتوبار زیبادشت دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری بوده و خدمات خود را با ضمانت کامل انجام می ­دهند. در زمان اسباب­ کشی تجربه خوبی را با ما خواهید داشت و یک اسباب ­کشی راحت و مطمئنی را ائه می دهیم. اگر به دنبال یک شرکت باربری معتبر برای اسباب­ کشی خود هستید تا اسباب­ کشی راحت و مطمئنی داشته باشید، اتوبار در زیبادشت از بهترین شرکت های باربری است. همچنین تمامی مراحل اسباب کشی با نظم و برنامه ریزی خاصی انجام می شود که در سریع ترین زمان و بدون اتلاف وقت صورت می‌گیرد. ما 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته حتی آخر هفته ها آماده ارائه انواع خدمات به مشتریان خود هستیم. 

باربری زیبادشت

اسباب کشی تضمینی با باربری زیبادشت کرج

بسته بندی تخصصی در اتوبار زیبادشت کرج

مهم ترین کاری که قبل از اینکه تمام وسایل خود را از خانه فعلی خود به خانه جدید خود منتقل کنید، بسته بندی صحیح است. اگر زمان لازم و وسایل مورد نیاز بسته بندی را ندارید، می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و افراد آموزش دیده خود را به محل اعزام می کنیم. شرکت باربری ما به تمامی مشتریان عزیز خود اطمینان کامل می دهد که نهایت دقت را در بسته بندی وسایل آسیب پذیر و ارزشمند شما داشته باشند.

شماره تماس اتوبار زیبادشت: 09124063800

بسته بندی مواد غذایی با باربری زیبادشت

جابجایی و بسته بندی مواد غذایی به گونه‌ای انجام می‌شود که به سلامت به مقصد می‌رسند. مواد غذایی یخ زده، خشک و کنسرو شده هر کدام به روشی و در جعبه‌های مخصوص به خود بسته بندی می‌شوند. همچنین خوراکی‌هایی که زودتر فاسد می‌شوند، در یخچال‌های سیار که داخل ماشین های باربری قرار دارند، نگهداری می‌شوند.

تجهیزات مخصوص بسته بندی با باربری زیبادشت

باربری در زیبادشت کرج با رعایت استانداردهای لازم و تجهیزات پیشرفته بسته بندی، وسایل شما را به سلامت به مقصد می رسانند. این تجهیزات شامل موارد زیر است:

  • نایلون های حباب دار و ضد ضربه
  • کارتن های محکم چندلایه
  • کارتن های رگال دار مخصوص لباس
  • سلفون‌های محکم
  • چسب پهن
  • جعبه‌های پلاستیکی

شماره تماس اتوبار زیبادشت: 02636270643

استفاده از خودروهای حمل بار مجهز و پیشرفته در باربری زیبادشت

در اتوبار زیبادشت انواع ماشین های مختلف باربری مانند وانت، نیسان، کامیون، کامیونت و خاور، تریلی و … موجود است که بسته به نوع و حجم وسایل از ماشین حمل بار مخصوصی استفاده می شود. انتخاب وسیله نقلیه مناسب هم باعث کاهش هزینه ­های باربری شده و هم باعث ایمنی بیشتر بار می­ شود. برخی از اسباب کشی ها دارای مسافت طولانی یا برون شهری هستند، در نتیجه ماشین حمل بار باید استاندارد و مجهز باشد. عامل دیگری که در باربری ما ضامن به سلامت رسیدن اثاثیه شما می شود، رانندگان ماهر وباتجربه است.

انواع خودروهای باربری در باربری زیبادشت

اسباب کشی منزل | اثاث کشی

نیروهای متخصص اتوبار زیبادشت

یکی از مزایای سپردن اسباب کشی به شرکت های باربری این است که نیروهای باتجربه این کار را انجام می دهند. افراد ما مهارت لازم را در زمینه جابجایی وسایل منازل، ادارات و شرکت ها دارند و تمام مراحل اسباب کشی را با رعایت نکات ایمنی انجام می دهند. همگی افراد علاوه بر توان بدنی بالا، خوش اخلاق، مسئولیت پذیر و امانت دار هستند که فعالیت خود را به بهترین شکل انجام می دهند.

ارتباط با باربری زیبادشت: 09124063800

ارائه بیمه نامه رایگان در باربری زیبادشت

کارکنان ما علاوه بر رعایت کردن نکات ایمنی و داشتن تجهیزات پیشرفته، تمامی وسایل ها را بیمه می کند. در صورتی که اثاثیه شما کوچکترین آسیبی ببیند، توسط شرکت بیمه معتبر و رسمی خسارت وارد شده جبران می شود. یکی از مزیت های سپردن اسباب کشی به شرکت های باربری این است که نگران آسیب دیدن وسایل نیستید. بیمه ای که ارائه می دهیم رایگان می باشد و توسط شرکت های معتبر و رسمی ثبت می‌شود.

هزینه باربری مناسب در باربری زیبادشت

هزینه باربری یکی از فاکتورهای مهم در اثاث کشی و جا بجایی می‌باشد. عوامل زیادی بر این هزینه تاثیر می‌گذارند که می‌توان به مسافت، فصل جابجایی،  وضعیت آب و هوایی و حجم وسایل اشاره کرد. شما مشتریان عزیز متناسب با انواع خدماتی که دریافت می کنید، هزینه پرداخت می کنید. قیمت خدمات ما نسبت به سایر باربری ها ارزان تر و منصفانه تر است. نرخ باربری برای باربری شهرستان بیشتر از اسباب کشی درون شهری است.

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed